Octy

Kikkoman Rýžový ocet Sushisu ochucený,​ 300 ml

Ihned k odeslání
od 99 Kč

Originální japonský ochucený rýžový ocet je nejdůležitější ingrediencí při přípravě rýže na sushi. Je vyráběn známou značkou Kikkoman a využijete ho také jako přísadu do zálivky na salát nebo do marinád na maso a ryby.

Kikkoman Rýžový ocet Sushisu ochucený,​ 300 ml

Mizkan Rýžový ocet,​ 500 ml

Ihned k odeslání
od 89 Kč

Originální japonský rýžový ocet ředěný vodou na 4,2 %. Je nejdůležitější ingrediencí v přípravě rýže na sushi a navíc podporuje trávení, má mnoho výživných hodnot a působí jako desinfekčřní prostředek.

Mizkan Rýžový ocet,​ 500 ml

Tamanoi Ocet Sushinoko v prášku,​ 75 g

Ihned k odeslání
90 Kč

Sushinoko - rýžový ocet v prášku, výborný pro dochucení rýže na sushi. Je to směs namíchaná s cukrem a solí. Jedno balení postačí na 5 - 6 šálků rýže.

Tamanoi Ocet Sushinoko v prášku,​ 75 g

Sunfood Umeocet,​ 300 ml

Ihned k odeslání
69 Kč

Ocet vyrobený ze švestek umeboshi je zcela přírodní a nabízí srovnatelnou kvalitu jako ocet vinný či jablečný. Jeho chuť je slano-kyselá a příjemně osvěžující. Je ideální pro přípravu salátů a do zálivek.

Sunfood Umeocet,​ 300 ml

Mizkan Kome su,​ rýžový ocet japonský,​ 500 ml

Ihned k odeslání
139 Kč

Originální japonský rýžový ocet , který obsahuje pouze rýži a alkohol. Vhodný pro bezlepkovou dietu. Je nejdůležitější ingrediencí v přípravě rýže na sushi a navíc podporuje trávení, má mnoho výživných hodnot a působí jako desinfekčřní prostředek.

Mizkan Kome su,​ rýžový ocet japonský,​ 500 ml

Octy

Ve skupině octy máte na výběr produkty od několika výrobců Gamanoi, Kikkoman, Mizkan... Označení Octy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Octy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Octy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Octy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Octy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Octy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

© 2000 - 2019 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1