Lžíce

Porcelánová lžíce bíláHodnocení majitelů Porcelánová lžíce bílá

Porcelánová lžíce bílá

Ihned k odeslání
25 Kč

K japonskému stolování patří kromě hůlek, také tradiční porcelánové lžíce. Tyto kousky nádobí, které jsou příjemně vyvážené a pohodlně se používají, by na vaší tabuli při servírování japoských polévek rozhodně neměli chybět.

Porcelánová lžíce bílá

Lžíce

Ve skupině lžíce máte na výběr produkty od výrobce Hana Trading. Označení Lžíce akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Lžíce jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Lžíce mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Lžíce a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Lžíce a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Lžíce máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

© 2000 - 2019 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1