Vějíře

Vějíř japonský rozkládací látkový různé motivy

Ihned k odeslání
495 Kč

Japonský rozkládací vějíř vyrobený z látky a bambusu můžete použít jako modní doplněk nebo jako dekoraci na zeď. V horkých letních měsících ho využijte k víření a ochlazení vzduchu.

Vějíř japonský rozkládací látkový různé motivy

Vějíře

Ve skupině vějíře máte na výběr produkty od výrobce . Označení Vějíře akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Vějíře jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Vějíře mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Vějíře a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Vějíře a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Vějíře máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

© 2000 - 2019 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1