Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Struhadlo keramické (6,​5 cm x 9 cm)

  • Velký obrázek - Struhadlo keramické (6,​5 cm x 9 cm)
Ihned k odeslání

Toto keramické struhadlo je určeno na jemné strouhání zázvoru, muškátového oříšku, česneku, jablka a dalšího. Je vyrobeno na zakázku přímo pro naši prodejnu.

Popis

Popis Struhadlo keramické (6,​5 cm x 9 cm)

Využití

Keramické struhadlo se hodí na jemné strouhání zázvoru, muškátového oříšku, česneku, jablka a dalších potravin. Keramika neabsorbuje chuť ani zápach strouhaných potravin. Potraviny při strouhání na keramickém struhadle nezískají kovovou pachuť, uchovají si čerstvou chuť a vitamíny.

Upozornění

Keramické struhadlo omývejte pouze pod tekoucí vodou. Mytí v myčce se nedoporučuje, aby struhadlo neprasklo při prudkém styku s jiným nádobím.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte bílé keramické struhadlo o rozměru 6,5 cm x 9 cm, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Keramika
  • Barva: Bílá s barevnou dekorací.
  • Rozměry: 6,5 cm x 9 cm.
  • Použití: Na jemné strouhání zázvoru, muškátového oříšku, česneku, jablka.
  • Země původu: Česká republika.

Specifikace

Specifikace Struhadlo keramické (6,​5 cm x 9 cm):

Obchodní charakteristika
objednací kód produktu34837
číselné označení107500
katalogové číslo34837
značkaKeramika JESLÍNEK
Vaše cena s DPH145 Kč
© 2000 - 2020 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1