Kniha Sushi Doma krok za krokem

  • Velký obrázek - Kniha Sushi Doma krok za krokem
Ihned k odeslání

Kniha Sushi Doma krok za krokem je kuchařka s detailními barevnými fotografiemi, spoustou informací, pracovních postupů a receptů nejen na sushi ale i na tradiční japonské polévky, saláty, dezerty a další.

Popis

Popis Kniha Sushi Doma krok za krokem

O knize Sushi Doma krok za krokem

Kniha Sushi Doma krok za krokem byla vydána v roce 2012 v Prakul Production s.r.o. v Praze a v roce 2013 byla tato kniha oceněna na soutěži GOURMAND World Cookbook Awards. V knize Sushi Doma krok za krokem naleznete přehled ingrediencí potřebných na přípravu sushi a dalších japonských pokrmů. Je zde velké množství barevných fotografií, kde jsou znázorněny pracovní postupy přípravy rýže, blanšírování a barvení zázvoru, přípravy tamago yaki (vaječné omelety do sushi), filetování platýzových ryb a spousta dalších postupů. Dozvíte se mnoho informací o tradičních japonských nápojích (čaji, sake, japonském pivu, japonské whisky, calpisu, a podobně), o nožích i například jídelních hůlkách. Tato kniha by rozhodně neměla chybět ve vaší sbírce kuchařek. Stane se bohatým zdrojem informací, nápadů a inspirací.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte vázanou knihu v tvrdých deskách Sushi Doma krok za krokem, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Vázaná kniha v tvrdých deskách.
  • Počet stran: 88
  • Vydal: Prakul Production s.r.o., v Praze, v roce 2012
  • Použití: Při přípravě sushi a dalších japonských pokrmů.
  • Skladování: V kuchyni na viditelném místě, aby byla kdykoliv po ruce.

Specifikace

Specifikace Kniha Sushi Doma krok za krokem:

Obchodní charakteristika
objednací kód produktu35406
číselné označení263822
katalogové číslo35406
značkaPrakul Production s.​r.​o.​
Vaše cena s DPH299 Kč
© 2000 - 2019 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1