Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Čelenka černá se znaky

  • Velký obrázek - Čelenka černá se znaky
Ihned k odeslání

Čelenka je vyrobena ze 100% bavlny a nese různé symboly. Je to originální japonská čelenka a můžete ji koupit jako dárek nebo ji mít jako talisman.

Popis

Popis Čelenka černá se znaky

O černé čelence ze znaky

Čelenky “hačimaki” patří k tradičním symbolům Japonska jako je sushi, čajový obřad či bonsaje. Slouží jako symbol vytrvalosti. Nasazením na hlavu sdělujete, že se celá vaše bytost upíná k jedinému cíli. Tento zvyk se pravděpodobně vyvinul za doby samurajů, kdy čelenka pomáhala přidržovat helmu a odsávala pot. Dnes se nosí při různých příležitostech: o svátcích, při bojových umění, porodu či studenti v čase zkoušek. Na ulicích lze také potkat tzv. “salary many” v saku s čelenkou ovázanou kolem hlavy vykřikující různá hesla.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte černou bavlněnou čelenku se znaky, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Bavlna
  • Země původu: Thajsko
  • Jedná se o pruh látky, který se vzadu zavazuje

Specifikace

Specifikace Čelenka černá se znaky:

Obchodní charakteristika
objednací kód produktu35579
číselné označení324260
katalogové číslo35579
značkaHana Trading
Vaše cena s DPH205 Kč
© 2000 - 2020 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1