Řasy

Daruma Řasy Yaki Sushi Nori,​ 27 gHodnocení majitelů Daruma Řasy Yaki Sushi Nori,​ 27 g

Daruma Řasy Yaki Sushi Nori,​ 27 g

Ihned k odeslání
od 79 Kč

Plátky mořské řasy Yaki sushi nori jsou určené k přípravě rolek maki sushi. Z těchto plátků lze nastříhat i tenké proužky, kterými je možné převázat a ozdobit nigiri sushi nebo je použít do polévek či omáček.

Daruma Řasy Yaki Sushi Nori,​ 27 g

Motoinori Řasy Aonoriko drcené sypané,​ 100 g

Ihned k odeslání
260 Kč

Originální japonské sušené a drcené řasy aonoriko vám dobře poslouží jako posyp na rýži či nudle. Stejně jako ostatní mořské řasy, i aonoriko jsou bohaté na vitamíny a aminokyseliny.

Motoinori Řasy Aonoriko drcené sypané,​ 100 g
Wel-​Pac Řasy Hijiki,​ 56 gHodnocení majitelů Wel-​Pac Řasy Hijiki,​ 56 g

Wel-​Pac Řasy Hijiki,​ 56 g

Na dotaz
70 Kč

Hnědá mořská řasa hijiki je jednou z nejoblíbenějších mořských zelenin. Báječně dochutí saláty, polévky či masové a zeleninové směsi a navíc je bohatá na vlákninu a minerály.

Wel-​Pac Řasy Hijiki,​ 56 g
Wel-​Pac Řasy Fueru wakame,​ 56 gHodnocení majitelů Wel-​Pac Řasy Fueru wakame,​ 56 g

Wel-​Pac Řasy Fueru wakame,​ 56 g

Ihned k odeslání
od 70 Kč

Sušené mořské řasy wakame patří mezi nejoblibenější mořskou zeleninu. Mají lehce nasládlou příjemnou chuť a výborně dochutí polévky, pomazánky i saláty.

Wel-​Pac Řasy Fueru wakame,​ 56 g
Daruma Mořská řasa Kombu,​ 113 gHodnocení majitelů Daruma Mořská řasa Kombu,​ 113 g

Daruma Mořská řasa Kombu,​ 113 g

Ihned k odeslání
95 Kč

Sušená řasa kombu je vhodná pro přípravu vývaru dashi, rozdrcenou ji ale můžete směle používat také jako koření do polévek, omáček či do salátů. Kombu má velmi vysoký obsah jódu, minerálů a vlákniny.

Daruma Mořská řasa Kombu,​ 113 g

N2N Pražené mořské řasy se sezamem,​ sladší -​ polštářky,​ 18 g

Ihned k odeslání
od 59 Kč

Jemně pražené mořské řasy se sezamem. Originální chuť mořských řas. Bez přidaných barviv. Bez konzervantů. Bez látek zvýrazňujíích chuť a vůni. Bez glutamanu sodného. Určeno k přímé spotřebě.

N2N Pražené mořské řasy se sezamem,​ sladší -​ polštářky,​ 18 g

Řasy

Ve skupině Řasy máte na výběr produkty od několika výrobců Daruma, Mikosoft, Motoinori... Označení Řasy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Řasy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Řasy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Řasy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Řasy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Řasy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

© 2000 - 2018 Mikosoft Praha s.r.o. | Susi.cz ® verze: 7.1